Çocuğunuz için bir doğum günü partisi düzenleyin

Çocuğunuz için bir doğum günü partisi düzenlemek, özellikle belirli bir temayı seçmeye karar verirseniz, minimum düzeyde organizasyon gerektirir. Bir kız için, o anın en sevdiği çizgi filmi, en sevdiği hayvanı ya da dans etmek gibi tutkusunu seçebilirsiniz. Aynı şey, yaşına göre kesinlikle Avengers veya Pat’Patrouille döneminde olacak ve futbol veya judo tutkunu olacak bir çocuk için de geçerli! Başarılı bir doğum günü partisi düzenlemek için bazı ipuçlarını ortaya çıkarmak için bu makaleyi inceliyoruz!

1. Davetiye

Her şey orada başlıyor! D-Day için planlanan temada, çocuğunuzun sınıf arkadaşlarına birbirinden güzel davetiyeler hazırlayarak misafirlerin ilgisini çekebilirsiniz. Bu rengi duyuracak! Tarihi, başlangıç ​​ve bitiş saatini, davet edilen kişinin adını, adresini, organizatörün telefon numarasını ve cevabın son teslim tarihini girin. Yürürlük tarihinden önce orada olacak çocukların tam sayısını bileceksiniz.

© Pinterest

2. Kek

Tabii ki pasta, doğum günü partisinin en önemli parçasıdır! Ayrıca planlanan temada dekore edilirse çocuğunuz ve arkadaşlarının dili tutulmayacaktır. Örneğin, küçük oğlunuz için hazırlayabilirsiniz. harika pasta üzerini örtmek için modellemeye geleceğiniz şeker hamuru sayesinde. Ayrıca kitleri veya önceden hazırlanmış pastayı satın alma seçeneğiniz de var. Yani, D-Day için stres yok.

© SuperGateaux

3. Dekorasyon

Bir doğum günü için dekorasyon kesinlikle ihmal edilecek bir nokta değil! Temalı balonlar, güzel bir masa örtüsü ve diğer dekoratif aksesuarları seçin. Poster, çelenk, tabak ve bardaklar, kağıt peçeteler ve bunların hepsi daha önce tanımlanmış tema olabilir. Böylece güzel bir doğum günü partisi için güzel ve uyumlu bir bütüne sahip olacaksınız.

Ayrıca bir kaç kostüm aksesuarı da tercih ederek misafirlerin de temada olmasını sağlayabilirsiniz.

4. Eğlence

Tabii ki, her yere gitmesini engellemek için tüm bu küçük insanları işgal etmemiz gerekecek. Bunun için tercih animasyonlar hem kızlara hem de erkeklere hitap edecek. Örneğin, bir hazine avı düzenleyin! Kolay bulmacalar seçin ve belirli bir tema etrafında bütün bir arsa oluşturmaktan çekinmeyin. Temanız Avengers ise, rolleri çocuklara dağıtın. Günün yıldızı en sevdiği karakterin rolünü üstlenebilecek ve arkadaşları onun takım arkadaşları olacak.

Ayrıca bir pi planlayabilirsiniznÇocuklar için mükemmel bir stres giderici olmaya devam eden ata! Sırayla ve gözleri bağlı, dokunmak zorunda kalacaklar pinata değerli şekerlerini bırakana kadar. Ayrıca doğum gününün temasına da uyarlayabilirsiniz.

5. Misafirler için hediyeler

Bazen konuklara küçük bir teşekkür hediyesi vermek güzeldir. Daha sonra tatlılar ve küçük oyuncaklar içeren güzel bir çanta sağlayabilirsiniz. Bu, herkesin kafa dolu ve el dolu anılarla ayrılmasını sağlayacak!


Özel kreş nasıl çalışır?