çocuğunuzun onsuz yapamayacağı bir hikaye anlatıcısı

Çocuğunuz sürekli sizden hikayeler mi istiyor? Oldukça olumlu çünkü diğer şeylerin yanı sıra dilinin ve hayal gücünün gelişimini teşvik ediyor. Ancak, bu küçük çocuğunuzla paylaşma anını her şeyden çok takdir etseniz bile, yapacak çok şeyiniz var (merhaba zihinsel yük?). Ve bazı görevler ne yazık ki tek başına yapılamadığından, bazen hikaye zamanını ertelemeniz, meleklerinizi yalnız ve hüsrana uğratmanız gerekir. Bu sorunu çözmek için tonies®’in aklına, çocuklarınızın tamamen bağımsız olarak kullanabileceği bir hikaye kutusu tasarlama fikri geldi. Size daha fazlasını anlatıyoruz!

Bir hikaye anlatıcısı her zaman kullanılabilir

Bugün herkes şu konuda hemfikir: Çocuğunuza hikaye okumanın sadece faydası var. Ancak yoğun bir yaşamda bazen çocukların hayal dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak zaman yoktur. Böylece, ebeveynler yerine ekranlar sunmak yerine, artıkçocuklarınıza bir hikaye anlatıcısı verin.

Toniebox tüm çocuklar içindir 3 yıldan itibaren. Yalnızca önceden kaydedilmiş ve özenle seçilmiş hikayeleri ve müzikleri dinlemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda içeriği kendiniz kaydetme imkanı da sunar. Böylece çocuğunuzun en sevdiği hikayeyi veya müziği kendi sesinizle kaydedebilirsiniz. Sahip olduğu zaman onu rahatlatacak bir şey uykuya dalmada sorun akşamları yatakta yalnız. Bunu yapmak için doğrudan içeriğinizi yönetebileceğiniz mytonies uygulamasına gidin.

sihirli Lamba
© RomoloTavani – iStock

Ama hepsi bu değil. Bu ultra eğlenceli hikaye anlatıcısının bir özerklik de 7h. Çocuğunuza tatmin olması için zaman vermek için yeterli. Ve diğer avantajlarından biri de, otomatik olarak kapanır 10 dakikalık aktiviteden sonra. Bu nedenle pilinin kendi kendine bitmesine izin verme şansı yok. Son olarak, dalga konusu sizin için özellikle hassassa, Toniebox’ın uçak moduna sahip olduğunu ve bu nedenle Wi-Fi olmadan kullanılabileceğini bilin.

Kişiselleştirilmiş bir hikaye kutusu

Yedi renkte mevcut olan Toniebox, diğerleri gibi bir hikaye kutusu değil. Ve iyi bir nedenle, sadece Toni’leri sayesinde canlanıyor. aslında hakkında heykelcikler çocukların en sevdiği hayali karakterlerin tasviri ile. Aladdin, Arı Maya veya Bambi’yi özellikle belirtelim.

Ve bu dijital hikaye anlatıcısını bu kadar orijinal yapan şey, sadece Tonie’yi yeni içeriğe anında erişecek şekilde değiştirin. Eğlenirken günün hikayelerini çocuğunuzun ruh haline göre uyarlayacak bir şey!


kalifiye olmayan personel yakında orada çalışmak üzere yetkilendirilebilir

küçük çocuğunuzu kreşe koymak gerçekten mantıklı mı?