Çocuklarınız için paletlerle yapabileceğiniz 20 basit inşaat fikri

Biliyorsunuz: paletler çok moda oldu ve bunun iyi bir nedeni var: daha şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için onları istediğiniz zaman dönüştürmek mümkündür. Bu nedenle, özellikle çocuklarınız için yapılmış yapılar yapmak için de kullanmak oldukça doğaldır. Seçim sizin: kabinler, bahçe mobilyaları veya salıncaklar, hepsi çok basit temel donanıma sahip, biraz dirsek yağı, ama hepsinden önemlisi çok fazla hayal gücü!

1) Süper bir kabin yatağı

Çocuklar için yatak odası gerçek bir sığınaktır ve onlara kabin görevi de görebilecek bir yatak yapılması bu fikri daha da güçlendirecektir. Hiç şüphe yok ki bu tür bir yatakta kendilerini evlerinde hissedecekler!

2) Bahçe kulübesi

Hemen hemen tüm çocuklar kendi küçük evlerine sahip olmayı hayal eder ve buna izin vermek için bahçeden daha iyi ne olabilir? Kabininizi kendiniz inşa etmenin avantajı, onu sonsuza kadar özelleştirebilmenizdir!

3) Yatak odası için küçük bir koltuk

Paletler, şekil veya renk açısından çok sayıda olanak sundukları için herhangi bir dekora uyum sağlama avantajına sahiptir. Yatak odasına çok yakışan bu küçük koltuk bunun kanıtı!

4) Bir dış mekan bankı

Gerçekten hoş bir tezgah olmasının yanı sıra, bu yapı aynı zamanda gerçek bir yıldız gözlemevi olabilir, hatta merdivenden inip çıkarak motor becerileri geliştirmenin iyi bir yolu olabilir.

5) Bir bahçe mobilyası

Yaz akşamları için tüm ailenin bir araya gelebileceği küçük bir bahçe odasından daha iyi ne olabilir? Buradaki avantaj, koltuk sayısı, masa sayısı ve hatta renk seçiminin tamamen sizin zevkinize bağlı olmasıdır! Hiç şüphe yok ki çocuklar orada çok zaman geçirecekler!


etkili olmak için 6 temel nesne

69 kreşte 300’den fazla bebek gıda zehirlenmesi kurbanı