etkili olmak için 6 temel nesne

Eylül ayının başlangıcı, okul yılının ve aynı zamanda küçükler için kreşin başlamasıyla işaretlenir. Hem ebeveynler hem de çocuklar için genellikle stres ve endişe yüklü bir an. Sadece, yukarı yönde iyi bir hazırlık ve D-Day’de gerçek bir organizasyonla, bu günün kötü gitmesi için hiçbir sebep yok. İşte kreşe sakin bir başlangıç ​​için kesinlikle gerekli 6 nesne.

1) çanta

Okula dönüş için, küçük çocuğunuzun tüm eşyalarını saklamak için küçük bir çantaya ihtiyacı vardır, bu yaşta hala çok az sayıda olduğu kabul edilmelidir. Bu nedenle gereksiz ona engel olmak ona acı verebilecek büyük bir sırt çantasıyla, ama bu da çok büyük olurdu. Çocuğunuzu mutlu etmek ve onunla gurur duymak için oldukça tuhaf bir model seçin (eğer onu giyecek ve aynı zamanda bir seçim yapacak kadar büyükse).

2) Yedek bir iş çantası

Çoğu zaman, kreşteki küçükler hala temiz olamayacak kadar küçükler, kazalar çok hızlı gerçekleşebilir. Bu nedenle, bir sorun olması durumunda her zaman yedek bir iş çantası planlayın.

3) Yorgan ve emzik

Özellikle bu ilk gün için, küçük çocuğunuzun onu rahatlatmak için günlük nesnelere ihtiyacı olacaktır. Bu yüzden emziğiyle gitmesine izin verin veya onun yorganıya da her ikisi de ihtiyacı olacağını hissedersen. Kreşe girerken çocuğunuz hala küçük ve kendini iyi hissetmek için bu nesnelere ihtiyacı var.

anaokulu okul kreş çocuk bebek oyunları
Kredi: Pixabay – LRCL

4) Katmanlar

Tüm kreşler bebek bezi sağlamaz. Bu nedenle önceden sormak Çocuğunuzun kreşindeki bu özel noktada politikanın ne olduğunu öğrenmek için. Çok fazla almak anlamına gelse bile, tüm gün için yeterli katmana sahip olduğunuzdan emin olun.

5) Etiketler

Çocuğunuz için toplum yaşamının başlangıcı başlar, aynı zamanda ona eşlik eden tüm mutfaklar, kayıplar ve cilt. Bu tür rahatsızlıklardan kaçınmak için, birkaç gün sonra her şeyini kaybetmemek için çocuğunuzun tüm eşyalarını ad ve soyadlarıyla etiketlediğinizden emin olun.

6) Terlik

Çocuğunuzun okulu kesinlikle bu bilgiyi size kayıt sırasında verecektir, ancak onlara terlik satın almalısınız. benzersiz tesiste kullanılmıştır.


Çocuklar için 5 fayda

Çocuklarınız için paletlerle yapabileceğiniz 20 basit inşaat fikri