Her ebeveynin bilmesi gereken çocuklar için 16 hayat tüyosu

Ebeveyn olarak hayat kolay olmaktan uzaktır ve bazen biraz yardıma ihtiyaç vardır. Gerçekten de, günlük hayatı kolaylaştırmak için tüm araçlar iyidir, en garip numaralar bile. İşte size günlük yaşamınızda kesinlikle çok yardımcı olacak 16 tanesi!

1) Puset için duş başlıkları

Duş boneleri ile bebek arabası arasındaki bağlantıyı anlamak zor. Yine de, bu duş başlıklarını bebek arabasının tekerleklerinin etrafına takarak, onu kirletme endişesi duymadan sessizce katlayabilirsiniz!

2) Doktorda çarşaf ve kalemler

Bu, ebeveynlerin mutlaka düşünmediği çok basit bir jest. Doktor muayenehanesindeki bekleme süreleri genellikle çok uzundur ve bu durumda bir çocuğu bekletmek kolay değildir. Ebeveynler olarak, bu süre zarfında onu meşgul edebilmek için her şeyi düşünmelisiniz. Bu yüzden her zaman yanınıza birkaç yaprak ve kalem alın ve zamanın daha hızlı uçtuğu izlenimini edineceksiniz!

3) Küvette boyama

Bir küvete sahip olacak kadar şanslıysanız, özellikle çocuğunuz boyamak istediğinde, bundan yararlanmalısınız. Duvarlara veya zemine koymak yerine, boyayı küvette verin. Eğleneceğinden ve sonrasında temizliğin daha az acılı olacağından emin olabilirsiniz!

4) Kapılarda havuz eriştesi

Evin kapıları genellikle aniden kapandıklarında parmaklarının sıkıştığını gören ebeveynler için gerçek bir ızdıraptır. Dramadan kaçınmak için, kapılara kesilmiş bir havuz eriştesi yerleştirin ve işte!


Çocuğunuza yardımcı olacak 4 ipucu

İyi ya da kötü fikir?