Yağmurlu günlerde onları meşgul edecek 5 aktivite

İster bir hafta sonu olsun, ister tatillerde olsun, kötü hava koşulları gerçekten hoş karşılanmıyor! Tüm planlarınızı mahvetmek ve sizi evde kalmaya zorlamak için sadece birkaç damla yeterlidir. Yalnız, bazen çocuklarınızın taşan enerjisini dizginlemeye yetecek, içinde uygulanabilir aktiviteler bulmak için yeterli hayal gücüne sahip olmak zordur…

1) aşçı

Yağmurlu günlerde sobanın arkasında birkaç saat geçirmekten daha iyi bir şey yoktur. iyi kreplerin veya keklerin tadını çıkarın aşkla yapıldı ! Bu, çocuklarınıza yemek yapmayı öğretmek için iyi bir fırsattır, bu da onları kesinlikle mutlu edecektir. çok gururlu yapılan işlerden.

2) Kütüphaneye gidin

Okumak, donukluk için iyi bir çare olabilir. Bu nedenle kütüphane sizin için gerçek bir altın madeni olacaktır. Bugün, hemen hemen tüm kuruluşlar bir çocuk alanınerede yapabilirler sessizce seçtikleri kitapları okumak süre sen de huzurun tadını çıkar !

çocuk ebeveyn odası akşam çocuğuyla oynarken suç ortaklığı
Kredi: iStock

3) Bir masa oyunu oynayın

Masa oyunları, yağmurlu bir günde kesinlikle mükemmeldir, çünkü size izin vereceklerdir. sıcak kalırken eğlenin. Tabii ki, çocukların yaşına uygun bir oyun seçmeniz gerekecek, aynı zamanda Oyunun başında kuralları iyi açıklayın taşmayı önlemek için.

4) Botları ve muşambayı çıkarın

Çocuklarınızın egzersiz yapması gerektiğinden patlamanın eşiğinde olduğunu düşünüyorsanız, boğayı boynuzlarından yakalayın ve dışarı çıkın. kötü havaya rağmen biraz temiz hava alın. İyi yağmur botları ve bir yağmurluk ile sıcak olacaklar ve yine de su birikintilerine atlayabilirler!

5) En sevdikleri filmi birlikte izleyin

Genel olarak, dışarıda hava kötü olduğunda, sadece Kendinizi büyük bir battaniyeye sarın ve kanepede kalın ve iyi bir film izleyin, hepsi birer sıcak çikolata ve tabii ki bir parça kek ile. Böylece çocuklarınızı mükemmel bir şekilde dönüştürebilirsiniz. bu küçük gelenek bunu kesinlikle takdir edecekler, özellikle de söz konusu film onların favorisiyse!


bütçenizi kontrol etmek için tavsiyemiz

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre kreşler güvenli yerlerdir.